Реджеп Кара виграв емоційний 655-й Кіркпінар

В атмосфері, сповненій проявів солідарності, більше борців, ніж будь-коли, змагалися на 655-му Kirkpinar в Едірне.

Реджеп Кара переміг свого суперника і виграв 655-й Кіркпінар
Автор Ясемін Оргун
24 липня 2016 р. 17:35 UTC
179

Реджеп Кара переміг свого суперника Мехмета Ю. Єсіла і виграв 655th Щорічний турнір з боротьби з оливковою олією Кіркпінар сьогодні в регіоні Кіркпінар Едірне на тлі політичних потрясінь у Туреччині.

2,000 кілограмів оливкової олії було підготовлено для 1,969 борців, які подали заявки на турнір, що було відзначено найбільшою кількістю заявок на турнірі.

Кіркпінар відбудеться доти, доки існує турецький народ.- Муса Айдін, президент федерації боротьби

У вступній промові відомого щорічного турніру, за яким пильно стежать люди в Туреччині, президент Федерації боротьби Муса Айдін зазначив, що Кіркпінар "буде відбуватися доти, доки буде існувати турецький народ». Прозвучали численні посилання глядачів на політичну ситуацію в Туреччині під час турніру, коментарі конкурсантів та організаторів.

Протягом усього турніру націоналістичні політичні гасла на підтримку "героїчна турецька поліція» і "великого турецького народу».

Реджеп Кара переміг свого суперника, Мехмета Ю. Єсіля, і виграв 655th Кіркпінар

Традиційний фестиваль, який зазвичай проходить перед початком змагань, скасовано через бурхливі події, які виникли після нещодавньої спроби державного перевороту. Реджеп Гюркан, мер приймаючого міста Едірне, оголосив 17 липня, що людей, які загинули під час подій, потрібно поважати, а отже, концерти, кулінарні конкурси, народні танці та фестиваль стрільби з лука, які мали відзначити відкриття фестивалю. не відбулося б.

Сьогодні завершився фінальний раунд турніру з боротьби на оливковій олії, коли Реджеп Кара переміг свого суперника Мехмета Й. Єшила.

Кара стала чотириразовою переможницею турніру з боротьби Кіркпінар. Перший раз у 2004 році, коли він став наймолодшим (22), хто переміг за всю історію змагань. Золотий пояс — символічна нагорода, яка залишається у переможця на наступний рік.

Кара знову заслужила титул "başpehlivan», або "голова пехліванів», як відомий переможець. Назва походить від перського слова pahlavān, що означає воїн або хоробрий, і приписується борцю, який виграє турнір. Реджеп Кара також отримав гаманець за перше місце в 40,000 13,050 турецьких лір (- - доларів).

Під час тайм-ауту перед фінальним поєдинком з боротьби відбувся аукціон щодо того, хто буде ага турніру наступного року. Старотурецька назва ağa буквально перекладається як поміщик або господар у сільській місцевості залежно від контексту. Для турніру Кіркпінар це означає особу, яка буде спонсором і організатором події.

Мер ініціював аукціон на суму 222,000 72,432 турецьких лір (400,000 130,508 доларів), який завершився переможною пропозицією в 2009 2014 турецьких турецьких лір (100,000 15 доларів США) бізнесмена Сейфеттіна Селіма. Результат не був дивним для глядачів, оскільки Селім веде Кіркпінар з - року як ага, за винятком - року. Він також зазначив, що пожертвує додатково - - турецьких турів сім’ям тих, хто загинув під час подій після невдалої Спроба військового перевороту -th липня.